Kejvina Kthella është një nga femrat më séksi të showbizit shqiptar, dhe për këtë është e vetëdijshme.

Ish-velina ka treguar edhe njëherë sa vetëbesim ka përmes një postimi në Instagram.

Ujë e sapun! Ja si duket Kejvina Kthella pa pikë grimi [FOTO]

E vendosur përballë disa pyetjeve me spec, velina nuk mundi t’i shpëtonte as këtij kurioziteti.

Teksa ka përdorur një “filter” nga seriali manga japonez “Sailor Mooon” duke pozuar përpara pasqyrës, modelja e cila tani jeton në Los Anxhelos, ka ndarë dhe një thënie të personazhit kryesor, “Oh djalë! Është e tmérrshme të lindësh kaq e bukur!”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!