Ballina Showbiz Kejvina Kthella habit me deklaratën saj: Është tmérr të lindesh e...

Kejvina Kthella habit me deklaratën saj: Është tmérr të lindesh e bukur…

Kejvina Kthella është një nga femrat më séksi të showbizit shqiptar, dhe për këtë është e vetëdijshme.

Ish-velina ka treguar edhe njëherë sa vetëbesim ka përmes një postimi në Instagram.

Ujë e sapun! Ja si duket Kejvina Kthella pa pikë grimi [FOTO]

E vendosur përballë disa pyetjeve me spec, velina nuk mundi t’i shpëtonte as këtij kurioziteti.

Teksa ka përdorur një “filter” nga seriali manga japonez “Sailor Mooon” duke pozuar përpara pasqyrës, modelja e cila tani jeton në Los Anxhelos, ka ndarë dhe një thënie të personazhit kryesor, “Oh djalë! Është e tmérrshme të lindësh kaq e bukur!”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!