Ballina Showbiz Kejvina 'çmend' rrjetin me fotot e fundit, këngëtari i njohur nuk ngurron...

Kejvina ‘çmend’ rrjetin me fotot e fundit, këngëtari i njohur nuk ngurron ta ngacmojë

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthjella ka vendosur që këto ditë izòlimi të çmendë fansat, duke postuar vetëm foto pérvéluese.

Ajo ka ndarë me ndjékësit e saj në ‘Instagram’ një foto ku pozon me një palë të brendshme minimaliste në ngjyrë të zezë si dhe një bust lëkure të kuq duke ekspozuar totalisht dekoldenë.

Me grimin dhe pamjet perfekte, modelja ka ditur sërish sesi të tërheqë vëmendjen duke ekspozuar format e saj perfekte.

Ka mjaftuar kjo foto e Kejvinës që në mëngjes që fansat të shpérthéjnë në komente nga më të ndryshmet të cilat janë kryesisht komplimente për modelen.

Pak kohë më parë ish velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthjella u përfol për një lidhje me reperin Seven Saraqi.

Thashéthemet lindën pasi ata të dy u panë bashkë në një festë të organizuar në Los Angeles, video që i kishte postuar vetë reperi në ‘Insttagram’, shkruan Arkiva News.

Këto video ai i fshiu shumë shpejt, por kaq mjaftoi që mediat rozë të aludonin për një lidhje mes tyre.

Kejvina Kthella dhe Seven Saraqi me poza intime - Bota Sot

Megjithatë asnjë prej të dyve nuk ka konfirmuar gjë lidhur me raportin që kanë dhe që me shumë gjasa mund të jetë një raport i mirë miqësor.

Edhe pse reperi nuk nguron të komentojë me zemra në fotot e modeles e cila po ashtu ja kthen komentin me zemra.

Të paktën këtë vunë re në një foto të fundit të Kejvinës ku ajo pozon me një kostum sportiv ngjyrë gri dhe ku shohim komentet e shkëmbyera me njëri tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!