Pak ditë më parë, teksa publikoi klipin e saj më të ri, Katy Perry vendosi të zbulonte në fund të tij se ështê në pritje të ëmbël.

Këngëtarja do të bëhet nënë për herë të parë dhe së fundmi ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Në fakt të gjithë mezi e prisnim lajmin.

Katy Perry and Orlando Bloom

Me një foto të partnerit të saj, Orlando Bloom, teksa shfaqet mjaft i qeshur dhe i mbuluar me kek rozë, Katy Perry shkruan se është në pritje të një vajze.

Menjëherë postimi ka marrë komente të shumta urimi nga kolegë dhe fansa të dyshes.

Pregnant Katy Perry posts gender reveal of baby announcing she's ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!