Ballina LAJME/BOTE Katy Perry zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të veçantë të...

Katy Perry zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të veçantë të mundshme (VIDEO)

Pak ditë më parë, teksa publikoi klipin e saj më të ri, Katy Perry vendosi të zbulonte në fund të tij se ështê në pritje të ëmbël.

Këngëtarja do të bëhet nënë për herë të parë dhe së fundmi ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Në fakt të gjithë mezi e prisnim lajmin.

Katy Perry and Orlando Bloom

Me një foto të partnerit të saj, Orlando Bloom, teksa shfaqet mjaft i qeshur dhe i mbuluar me kek rozë, Katy Perry shkruan se është në pritje të një vajze.

Menjëherë postimi ka marrë komente të shumta urimi nga kolegë dhe fansa të dyshes.

Pregnant Katy Perry posts gender reveal of baby announcing she's ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!