Ballina Showbiz Karantinë mes luksit! Fatmir Hysenbelliu tregon si e zuri ditëlindja (FOTO)

Karantinë mes luksit! Fatmir Hysenbelliu tregon si e zuri ditëlindja (FOTO)

Djali i biznesmenit të njohur, që mban postin e zv. Presidentit në kompanitë e të atit, Fatmir Hysenbelliu ka festuar ditën e sotme 28-vjetorin e tij.

Ai ka ndarë me ndjékësit një foto nga ambientet e shtëpisë, me shishet e shampanjës pranë, tortat, ku shfaqet mjaft i qeshur.

Fatmir Hysenbelliu blen “McLaren” 250 mijë euro /FOTOT

“Është ditëlindja ime sot. Duke i hapur shampanjat nga shtëpia këtë vit”, ka shkruar Fatmiri krah postimit më të fundit të tij.

Ndjékësit kanë lënë menjëherë një sërë komentesh duke e uruar për këtë ditëlindje, e cila ndryshe nga çdo vit e gjeti sipërmarrësin të mbyllur në shtëpi./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!