Këngëtarja Enca Haxhia duket se gjatë këtyre ditëve në izòlim, si masë kjo e ndërmarrë për shkak të përhapjes së COVID-19, po i mungojnë pushimet e saj. 

 Me anë të një postimi në instagram, Enca zbulon vendin ku do të donte të ishte në këto ditë vìrusi. Ajo ka postuar një foto arkive, tepër seksi në jaht, ndërkohë që shëtit plazheve të Shqipërisë.

Pregnant Enca? The singer just made everyone confused

Në foton në fjalë, ajo shfaqet me bikini në jaht teksa shijon dhe pamjen e ofruar. “Kaq dua nga jeta tani”, shkroi këngëtarja Haxhia bashkangjitur fotos.

Gjatë këtyre ditëve të vështira, Enca ka qenë aktive në rrjetet sociale ku ka publikuar foto e video të ndryshme për ndjékësit e saj, por edhe ka dhënë intervista me skype për disa emisione.

https://www.instagram.com/p/B-ubKSpHdWX

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!