Ballina Showbiz Karantina po 'çmend' Encën! Ja dëshira e këngëtares bukuroshe (FOTO)

Karantina po ‘çmend’ Encën! Ja dëshira e këngëtares bukuroshe (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia duket se gjatë këtyre ditëve në izòlim, si masë kjo e ndërmarrë për shkak të përhapjes së COVID-19, po i mungojnë pushimet e saj. 

 Me anë të një postimi në instagram, Enca zbulon vendin ku do të donte të ishte në këto ditë vìrusi. Ajo ka postuar një foto arkive, tepër seksi në jaht, ndërkohë që shëtit plazheve të Shqipërisë.

Pregnant Enca? The singer just made everyone confused

Në foton në fjalë, ajo shfaqet me bikini në jaht teksa shijon dhe pamjen e ofruar. “Kaq dua nga jeta tani”, shkroi këngëtarja Haxhia bashkangjitur fotos.

Gjatë këtyre ditëve të vështira, Enca ka qenë aktive në rrjetet sociale ku ka publikuar foto e video të ndryshme për ndjékësit e saj, por edhe ka dhënë intervista me skype për disa emisione.

View this post on Instagram

Kaq dua nga jeta tani 🏝🏊🏼‍♀️

A post shared by ENCA (@enca) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!