Ballina Showbiz Karantina e Ilda Bejlerit! Moderatorja e njohur na prezanton me gardërobën e...

Karantina e Ilda Bejlerit! Moderatorja e njohur na prezanton me gardërobën e saj (VIDEO)

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri është izoluar në shtëpi së bashku me familjarët e saj, ndërsa më herët na tregoi se s’po e kalon aspak mirë karantinën.

Ajo nuk është në gjendje ta menaxhojë stresin dhe këto ditë i duken tepër të vështira, megjithatë Ilda përpiqet ta mbushë me aktivitete ditën e saj.

Sot, moderatorja vendosi të hapë dyert e garderobës së saj të madhe dhe të tërheqë vëmendjen e të gjitha vajzave.

Në një video të publikuar në InstaStory, ajo ka filmuar garderobën e saj.

Siç duket nga pamjet, rrobat, çantat e këpucët janë vendosur me rregull, të ndara sipas stinëve, shkruan IconStyle.

Si të gjitha femrat, me siguri Ilda kalon një pjesë të madhe të ditës duke zgjedhur ç’të veshë (sigurisht kur nuk është në karantinë).

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!