Koha e gjatë në vetizolim dhe mungesa e stilistëve të flokëve i ka bërë të gjithë njerëzit të gjejnë një sërë mënyrash për t’u rregulluar.

I fundit që ka treguar se çfarë ka ndodhur me flokët e tij, ka qenë reperi i njohur, Getoar Selimi.

The new trend, surely this dress of Getoar will fix you all

Ai ka publikuar një foto nga ambientet e shtëpisë së tij i veshur me një kostum sportiv dhe krah saj ka shkruar: “Kung Fu”. Detaji që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjékësve janë flokët e reperit, të cilët janë zgjatur mjaftueshëm.

Nuk dihet se si do ia bëjë Getoari me to në ditët në vijim, por nuk do të ishte aspak çudi që ai t’i qethte zero apo t’i kapte ato./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!