Ballina Showbiz Karantina e 'ëmbël' e disa prej VIP-ave shqiptarë (FOTO)

Karantina e ‘ëmbël’ e disa prej VIP-ave shqiptarë (FOTO)

Prej një muaji qytetarët janë vetëkarantinuar në shtëpitë e tyre, si masë për parandalimin e përhapjes së ìrusit dhe mes tyre janë edhe personazhet e famshëm. Disa prej tyre po kalojnë një karantinë të ëmbël pasi shumë shpejt do bëhen prindër për herë të parë, të dytë apo të tretë. Ky fakt e ka bërë karantinën e tyre edhe më të bukur dhe çdo çast më të çmuar.

Reperi Mc Kresha dhe partnerja e tij Erzina do të bëhen me një vajzë së shpejti. Lajmi i ëmbël u zbulua gjatë dasmës së tyre ndërsa tani Erzina është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe çifti mezi po pret të marrin në krahë vogëlushen e tyre.

Dad for the first time, the sex of the baby that will come to life ...

Pak kohë më parë “revistawho” zbuloi se Kledi Bahiti dhe Pejana Elezi janë në një lidhje. Shumë shpejt u mësua edhe lajmi i bukur se ata do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e konfirmoi sot prezantuesja e cila postoi një foto krah Kledit dhe i uroi ditëlindjen me një dedikim të veçantë.

Çifti i shoubizit shqiptar jep lajmin e ëmbël: Prindër për herë të ...

Erion Isai gjatë një interviste për “E diela shqiptare” zbuloi se do të bëhet baba për herë të dytë. Kryetari i Bashkisë Kolonjë dhe artisti nuk e ka zbuluar ende gjininë e fëmijës që do vijë në jetë por padyshim vajza e tij është shumë e lumtur që do bëhet me motër ose vëlla.

Erion Isai bëhet baba, e quan vajzën “Ajër” - Content, Showbiz ...

Klea Huta dhe Elgit Doda pas martesës së tyre në Marok konfirmuan edhe lajmin e ëmbël se do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ka publikuar vetëm një foto me barkun e rrumbullakosur teksa është zbuluar se çifti i artistëve do të bëhen me djalë.

Klea Huta shtatzënë për herë të parë; zbulohet gjinia e bebit ...

Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Lajmin e ka konfirmuar edhe këngëtari i cili ka postuar foto të partneres me barkun e rrumbullakosur duke u shprehur shumë i lumtur për pritjen e ëmbël…

Kastro Zizo “ribashkohet” me gruan e parë Jolën, marrëdhënia…

Këngëtarja nga Kosova, Ryva Kajtazi gjithashtu po pret të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël Ryva e zbuloi në ditëlindjen e saj duke u shprehur se kjo është dhurata më e shtrenjtë për të.

Ryva Kajtazi shtatzënë për herë të dytë - GazetaBlic

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi po presin të bëhen me një vajzë. Gjininë e bebes Jonida e zbuloi gjatë “Top Talent” teksa nuk kanë munguar as fotot me barkun e rrumbullakosur. Jonida ka treguar se ata e kanë zgjedhur emrin që do i vendosin princeshës së tyre por do ta zbulojnë atë kur ajo të vijë në jetë.

Jonida Vokshi së shpejti do ti japë fund beqarisë - Albeu.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!