Ballina Showbiz Karantina e 'çmend' Bora Zemanin! Moderatorja njohur përfundon në...plazh! (FOTO)

Karantina e ‘çmend’ Bora Zemanin! Moderatorja njohur përfundon në…plazh! (FOTO)

Bora Zemani nuk ka duruar dot më! Pasi hapi një llogari në “TikTok” për të postuar video argëtuese, moderatorja bukuroshe gjeti diçka tjetër për të “vràrë”rutinën në karantinë.

28 vjeçarja i është “rikthyer” plazhit përmes fotove të verës së kaluar, të cilat i ka postuar më pas në Instagram.

Bora Zemani nuk duron dot më, “i kthehet” plazhit (FOTO) - Top Channel

E veshur me atlete, e bikini të zeza, Bora ka ngritur temperaturat me trupin e saj mahnitës.

“Dita e fundit në plazh, 27/10/2019”, shkruan Bora krah fotos e cila është pëlqyr me mijëra herë dhe sigurisht ka marrë komente nga më të ndryshmet.

Bora Zemani nuk duron dot më, “i kthehet” plazhit (FOTO) - Top Channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!