Bora Zemani nuk ka duruar dot më! Pasi hapi një llogari në “TikTok” për të postuar video argëtuese, moderatorja bukuroshe gjeti diçka tjetër për të “vràrë”rutinën në karantinë.

28 vjeçarja i është “rikthyer” plazhit përmes fotove të verës së kaluar, të cilat i ka postuar më pas në Instagram.

Bora Zemani nuk duron dot më, “i kthehet” plazhit (FOTO) - Top Channel

E veshur me atlete, e bikini të zeza, Bora ka ngritur temperaturat me trupin e saj mahnitës.

“Dita e fundit në plazh, 27/10/2019”, shkruan Bora krah fotos e cila është pëlqyr me mijëra herë dhe sigurisht ka marrë komente nga më të ndryshmet.

Bora Zemani nuk duron dot më, “i kthehet” plazhit (FOTO) - Top Channel

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!