Trejsi Sejdini është një nga modelet shqiptare më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Prej disa muajsh ajo është larguar nga Shqipëria dhe është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po ndjék karrierën.

E njohur ndryshe edhe si “gangsterja e Elbasanit”, Trejsi është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në dush dhe e zhv eshur, Trejsi Sejdini "ndez" imagjinatën e ...

Në profilin e saj në “Instagram” mund të gjeni foto nga më të ndryshmet, të cilat shpeshherë janë mjaft séksi e provòkuese.

Ish-Miss Universe Albania ia ka hequr për pak momente mendjen të gjithë ndjékësve të saj në Instagram nga Covid-19, me një postim tepër të nxehtë.

Bukuroshja 19 vjeçare ka publikuar një foto nga dushi, ku duket se nuk ka asgjë veshur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!