Ballina Showbiz Karantina bën të veten! Ja sa kg ka shtuar Tayna (FOTO)

Karantina bën të veten! Ja sa kg ka shtuar Tayna (FOTO)

Pasi përfundoi koncertet jashtë vendit, reperja Tayna u kthye për t’u izoluar në shtëpinë e saj në Prizren.

Ajo po qëndron me prindërit e saj dhe duket se po e shijon në maksimum kohën e qëndrimit në shtëpi.

Vazhdimisht në Instagram, Tayna na ka mbajtur të përditësuar duke na treguar si shkon dita e saj.

Mes leximit të librave dhe gatimit të ushqimeve të shijshme, duket se reperja s’po e ndjen aspak stresin e izolimit në shtëpi.

Madje, karantina ka bërë punën e saj dhe Tayna na ka treguar se i ka bërë disa ndryshime, raporton iconStyle.

Reperja ka shtuar 5 kilogramë dhe këtë e ka pranuar vetë në një postim në InstaStory, ku ka publikuar një korse për belin.

“Tu u munu me rujt belin, kishe se marum tu hongër, +5 kg”- shkruan ajo krahas fotos.

Reperen e kuptojmë më së miri, pasi “problemin” e saj po vuajmë të gjithë këto ditë, apo jo?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!