Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka dalluar gjithmonë me ‘look-un’ e saj mjaft  modern. Së fundmi artistja ka kthyer kohën pas dhe ka publikuar një foto të 18 viteve më parë, me miken e saj të ngushtë, këngëtaren Eli Fara.

Siç duket dhe nga foto Aurela i ka pasur flokët në ngjyrë të kuqe me një stil mjaft ‘in’ të kohës, ndërsa Eli në ngjyrë të zezë.

Pas 25 vitesh miqësi, Aurela Gaçe dhe Eli Fara surprizojnë fansat ...

Artistet duhet të kenë mjaft nostalgji për këtë kohë, nga e cila me siguri ruajnë kujtimet më të bukura.

Eli dhe Aurela kanë treguar në dalje të ndryshme publike se gëzojnë një miqësi tepër të ngushtë me njëra-tjetrën, përtej karrierës së tyre muzikore në skenën shqiptare./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B-zPpZwg3V8/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!