Ballina Showbiz Kanë kaluar 18 vite! Ja si ndukeshin Eli Fara dhe Aurela Gaçe...

Kanë kaluar 18 vite! Ja si ndukeshin Eli Fara dhe Aurela Gaçe (FOTO)

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka dalluar gjithmonë me ‘look-un’ e saj mjaft  modern. Së fundmi artistja ka kthyer kohën pas dhe ka publikuar një foto të 18 viteve më parë, me miken e saj të ngushtë, këngëtaren Eli Fara.

Siç duket dhe nga foto Aurela i ka pasur flokët në ngjyrë të kuqe me një stil mjaft ‘in’ të kohës, ndërsa Eli në ngjyrë të zezë.

Pas 25 vitesh miqësi, Aurela Gaçe dhe Eli Fara surprizojnë fansat ...

Artistet duhet të kenë mjaft nostalgji për këtë kohë, nga e cila me siguri ruajnë kujtimet më të bukura.

Eli dhe Aurela kanë treguar në dalje të ndryshme publike se gëzojnë një miqësi tepër të ngushtë me njëra-tjetrën, përtej karrierës së tyre muzikore në skenën shqiptare./revistawho.com

View this post on Instagram

2002 ☺ eh @elifaramari

A post shared by veten dua gjallë (@aurelagaceofficial) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!