Ballina Showbiz Juristja shqiptare hap arkivën në karantinë! Sjell poza provokuese nga vera (FOTO)

Juristja shqiptare hap arkivën në karantinë! Sjell poza provokuese nga vera (FOTO)

Modelja Redona Koçi ka treguar edhe njëherë se është në super formë dhe nuk e ka problem të pranojë sfida me foto të nxehta.

Ajo ka postuar në ‘Instagram’ një foto nga plazhi ku shfaqet e shtrirë në shezlon vetëm me pjesën e poshtme të bìkinit në formë tàngash, duke ekspozuar kështu të pàsmet.

Modelja krahas fotos pròvokuese ka sfiduar disa mikesha të saj për të postuar edhe ato foto të tilla nga plazhi, shkruan Arkiva News.

Redona ka marrë shumë pëlqime dhe komente në këtë foto e cila i ka nxitur gjithashtu edhe mikeshat e saj të rrémojnë në arkiva për foto pròvokuese me bìkini.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!