Modelja Redona Koçi ka treguar edhe njëherë se është në super formë dhe nuk e ka problem të pranojë sfida me foto të nxehta.

Ajo ka postuar në ‘Instagram’ një foto nga plazhi ku shfaqet e shtrirë në shezlon vetëm me pjesën e poshtme të bìkinit në formë tàngash, duke ekspozuar kështu të pàsmet.

Modelja krahas fotos pròvokuese ka sfiduar disa mikesha të saj për të postuar edhe ato foto të tilla nga plazhi, shkruan Arkiva News.

Redona ka marrë shumë pëlqime dhe komente në këtë foto e cila i ka nxitur gjithashtu edhe mikeshat e saj të rrémojnë në arkiva për foto pròvokuese me bìkini.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!