Jonida Vokshi festoi ditëlindjen, ja cila ishte dhurata më e bukur që ka marrë (FOTO)

Bukuroshja e ekranit, Jonida Vokshi, feston sot ditën e lindjes. Ky 34-vjetor e ka gjetur ndryshe Jonidën, pasi shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Pavarësisht situatës me Koronavìrusin, Jonida shprehet se ky vit është më i lumturi për të dhe se mezi po pret të njohë vogëlushen e saj.

Jonida Vokshi nuse në Kosovë? Moderatorja e njohur: Nuk i dihet ...

LNe 34 vite te festuara, sot eshte me i lumturi per mua, pavaresisht situates. Zoti me ka bere dhuraten me te bukur ne jete, ty e vogla ime, qe po numeroj ditet per te te pare fytyren e per te te ndjere aromen.

#34yearsold #31weekspregnant”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Kujtojmë se Jonida e zbuloi gjininë e bebes në finalen e “Top Talent”, me një tollumbace rozë.