Ballina Showbiz Jonida Maliqi bëhet nostalgjike, ndan me fansat momente gazmore nga 'Kënga Magjike'...

Jonida Maliqi bëhet nostalgjike, ndan me fansat momente gazmore nga ‘Kënga Magjike’ (VIDEO)

Periudha e karantinimit i ka bërë jo pak nostalgjikë të gjithë personazhet e njohur.

Jonida Maliqi ka kthyer kohën pas duke publikuar në llogarinë e saj disa video nga festivali i muzikës moderne ‘Kënga Magjike 2019’.

“Kur të kap nostalgjia. Për të gjithë ju që nuk e keni parë”, ka shkruar artistja krah postimit ku janë videot me momentet më pikante gjatë xhirimeve të Këngës Magjike.

Në këto pamje shfaqen të gjithë anëtarët e jurisë, të cilët teksa kanë dhënë gjykimin e tyre janë kapur edhe me reagime mjaft epike.

Jonida ka ndàrë momente të ndryshme gjatë këtyre ditëve dhe hera herës ka kujtuar dhe temperaturat e nxehta të verës bashkë me plazhin, i cili i mungon të gjithëve këto ditë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!