Në shtator të vitit 2018, moderatorja Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë vogëlushin Raiden, të cilin e shohim shpesh në llogarinë e saj në Instagram.

Tashmë që po qëndron në izòlim, i vogli është kryefjala e ditës së saj dhe Jona ka treguar gjithmonë se është një nënë tepër e përkushtuar.

Jona Spahiu tregon prapaskenat e të udhëtuarit më fëmijë – Revista ...

Që prej lindjes, ajo e ka ushqyer të birin me gji, mirëpo pikërisht gjidhënia ka sjellë ndryshime në trupin e saj, më saktësisht tek gjòksi.

Moderatorja ka ripostuar “ankesën” e një mikeshe, e cila tregon se pas ushqyerjes me gji të fëmijës, gjòksi i saj ishte zvogëluar shumë.

“Mund ta shpjegojë dikush pse gjòksi zvogëlohet pas gjidhënies. E kuptoj që bëhet pak më i varur, por pse kam humbur 2 masa që i kisha që para shtatzënisë?”- shkruhet në postim.

Jona Spahiu feston 1 vjetorin e djalit, për Raidenin, festa më e ...

Tek fjalët e vajzës gjen veten edhe Jona, e cila pohon se diçka e tillë i ka ndodhur edhe asaj.

Megjithatë, këto shqetësime janë fare të vogla para mrekullisë që ato kanë sjellë në jetë. Mamatë duhet ta kuptojnë më mirë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!