Ballina LAJME/BOTE Johnny Depp hap 'Instagram'! Nuk do ta besoni sa ndjékës ka arritur...

Johnny Depp hap ‘Instagram’! Nuk do ta besoni sa ndjékës ka arritur për 48 orë

Johnny Depp i është bashkuar Instagramit, dhe menjëherë ka arritur një rekord ndjékësish në vetëm dy ditë.

Aktori 56-vjeçar ka aktualisht mbi 2, 7 milionë ndjékës në profilin e tij privat nga data 16 prill kur hapi profilin e tij.

Ai bëri një postim të gjatë tetë minutësh të enjten në mëngjes, dhe e përdori atë për të adresuar pandeminë e koronavìrusit, si dhe për të lënë një mesazh në dukje për konfliktin e tij të gjatë me ish-bashkëshorten, Amber Heard, shkruan DailyMail.

Johnny Depp

“Në një shënim më personal, ju falënderoj të gjithëve për mirësinë tuaj, mbështetjen tuaj të palëkundur dhe forcën tuaj gjatë këtyre viteve”, tha aktori i “Pirates of the Caribbean” drejt fundit të videos.

Depp shprehet se deri më sot nuk ka pasur ndonjë arsye për t’iu bashkuar rrjetit social.

Johnny Depp. Photo: AP Photo/Markus Schreiber/CP Images

Ai tha se tani është “koha për të hapur një dialog”, duke shtuar se “kërcënimi i këtij armiku të padukshëm tashmë ka shkaktuar tragjedi të paarritshme dhe dëme në jetën e njerëzve”.

Depp ka publikuar edhe një projekt të tijin muzikor në bashkëpunim me Jeff Beck të titulluar “Isolation” që i përshtatet më së miri situatës në të cilën po jetojmë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!