Ballina Magazina Jennifer Aniston bën gjestin e papritur për infermieren e prékur nga Covid-19...

Jennifer Aniston bën gjestin e papritur për infermieren e prékur nga Covid-19 (FOTO)

Aktorja e njohur e kinematografisë botërore, Jennifer Aniston ka vendosur të surprizojë një infermiere të inféktuar me ‘Covid 19’ gjatë një lidhjeje ‘live’ në emisionin e Jimmy Kimmel.

Infiermierja kardiovaskulare e quajtur, Kimball Fairbanks u diagnostikua pozitive ndaj këtij vìrusi ndërkohë që ishte në krye të detyrës dhe prej atij momenti ajo është izòluar larg dy fëmijëve të saj.

Në lidhjen e mundësuar në emision, Aniston nuk ngurroi t’i japë kurajo duke i rezervuar edhe një surprizë.

Jennifer Aniston calls herself an 'agoraphobe': 'Staying at home ...

“Zoti të bekoftë ty dhe të gjithë të tjerëve për atë çfarë jeni duke bërë. Nuk di se si ta shpreh mirënjohjen time për çdo gjë që ju keni bërë. Jeni fenomenal”, u shpreh aktorja.

Me pas Aniston zbuloi se infermierja do të marrë një kartë dhuratë me vlerë 10 mijë dollarë, të cilën ajo mund ta shpenzojë për ushqime gjatë kësaj pandemie./revistawho.com

Jennifer Aniston says growing up in an 'unsafe' household shaped ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!