Aktorja e njohur e kinematografisë botërore, Jennifer Aniston ka vendosur të surprizojë një infermiere të inféktuar me ‘Covid 19’ gjatë një lidhjeje ‘live’ në emisionin e Jimmy Kimmel.

Infiermierja kardiovaskulare e quajtur, Kimball Fairbanks u diagnostikua pozitive ndaj këtij vìrusi ndërkohë që ishte në krye të detyrës dhe prej atij momenti ajo është izòluar larg dy fëmijëve të saj.

Në lidhjen e mundësuar në emision, Aniston nuk ngurroi t’i japë kurajo duke i rezervuar edhe një surprizë.

Jennifer Aniston calls herself an 'agoraphobe': 'Staying at home ...

“Zoti të bekoftë ty dhe të gjithë të tjerëve për atë çfarë jeni duke bërë. Nuk di se si ta shpreh mirënjohjen time për çdo gjë që ju keni bërë. Jeni fenomenal”, u shpreh aktorja.

Me pas Aniston zbuloi se infermierja do të marrë një kartë dhuratë me vlerë 10 mijë dollarë, të cilën ajo mund ta shpenzojë për ushqime gjatë kësaj pandemie./revistawho.com

Jennifer Aniston says growing up in an 'unsafe' household shaped ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!