Ballina Magazina Jamaç dhe 'Casa de Papel? Zbulohet e vërteta (FOTO)

Jamaç dhe ‘Casa de Papel? Zbulohet e vërteta (FOTO)

Nga Içerde, duke vazhduar më pas tek Cukur e së fundmi edhe me performancën e tij në filmin “Mrekullia në Qelinë 7” duket se aktorin do ta shohim edhe më tutje në Netflix.

Pas një super performance në këtë film i cili u bë një ndër filmat më të shikuar në “Netflix” duket se producentët e kësaj kompanie si dhe serialit të famshëm “La Casa de Papel” kanë menduar për ta sjellë si një “freski” aktorin turk.

Sipas raportimeve të fundit nga mediet turke, flitet Aras Bulut do të vijë në sezonën e 5-të duke i dhënë jetë personazhit me emrin “Istanbul”, pas një oferte të marrë nga “Netflix”.

Sigurisht që interesi ishte i madh dhe ky lajm u shpërnda menjëherë nga fansat e aktorit, por gazetari i njohur turk ua ka prerë pak shpresat mbështetësve të “Memo”.

Pretendimet për pjesëmarrjen e Aras Bulut në sezonin e 5-të të La Casa de Papel i hodhi poshtë Mustafa Kiliç, i cili përmes një postimi në Instagram, tha se kompania menaxheriale e aktorit ka thënë se lajmet nuk janë të vërteta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!