Këngëtarja është akùzuar shpesh për operacìone plastike, megjithatë tashmë është koha të mësojmë një përgjigje prej saj. Në këtë kohë pandemie, derisa të gjithë po qëndrojnë të izòluar, një gjë të tillë është duke e bërë edhe 24-vjeçarja.

E pyetur nga emisioni “Prive.al” nëse ka ndonjë operacìon plastik, këngëtarja tha një jo të prérë.

Ajo tha se nuk është kundër operacìoneve, por për momentin nuk e ka në plan. Enca tregoi edhe për jetën e saj personale, ku tha se nuk ka qenë ndonjëherë e lidhur me dikë të huaj, por ka pasur shpesh takime…Pin on Enca DuaGjatë qëndrimit në shtëpi, Enca ka përgatitur disa këngë të ndryshme dhe ka filluar të punojë në albumin e saj të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur në një intervistë për “Prive”, ku tregoi për planet e mëtutjeshme të muzikës.

Në këtë kohë pandemie, derisa të gjithë po qëndrojnë të izoluar, një gjë të tillë është duke e bërë edhe 24-vjeçarja.Happy birthday, Enca! - Balkanika

Gjatë qëndrimit në shtëpi, Enca ka përgatitur disa këngë të ndryshme dhe ka filluar të punojë në albumin e saj të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur në një intervistë për “Prive”, ku tregoi për planet e mëtutjeshme të muzikës.

A ka pasur të dashur të huaj, Enca? Këngëtarja u përgjigj se jo por që ka flirtuar…Ndër të tjerash, artistja u përgjigj edhe në pyetjen nëse ka pasur të dashur të huaj. E për të parën herë na jep përgjigje që mund ta kuptoni në këtë material.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!