Ballina Showbiz Ja çfarë bën Enca kur nuk e zë gjumi (VIDEO)

Ja çfarë bën Enca kur nuk e zë gjumi (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka qenë ditën e sotme në një lidhje direkte në emisionin ‘Pop Culture’ së bashku me Dojna Memën ku ka treguar më shumë detaje rreth ditëve të saj të vetizolimit.

E pyetur nga moderatorja se si e zë gjumi natën kur do të flejë, por nuk mundet, Enca tregoi se konsumon cìgare, por jo cìgare normale.

Enca provokes again - Balkanika

Ajo ka lënë të kuptohet se konsumon lëndë që e bëjnë më të kollajshëm gjumin, por pa shtuar detaje të tjera.

Si çdo herë tjetër, Enca është treguar mjaft transparente në intervistat e saj duke shkaktiat mjaft të qeshura./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!