Ballina Aktualitet Ishte dita e daljes për nënat dhe fëmijëve, ministri thyen rregullin (FOTO)

Ishte dita e daljes për nënat dhe fëmijëve, ministri thyen rregullin (FOTO)

Sot ishte dita e nënave me fëmijët e tyre për të dalë për një shëtitje dhe ajër të pastër, por rregulli u thye tek tuk edhe nga ndonjë baba.

Të gjitha shëtitoret e Tiranës ishin mbushur nga nënat dhe fëmijët deri në 10 vjeç.

Por në mesin e tyre u vu re edhe Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Eduard Shalsi, që ka thyer rregullin për të dalë një xhiro me të birin, shkruan Ballakn Web.

Në foton e publikuar nga BalkanWeb, Shalsi shihet i veshur sportiv, teksa shijon një ditë me diell bashkë me djalin e tij.

Edhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u vu re me vajzën e saj duke shijuar disa orë jashtë nën shoqërinë edhe të nënave të tjera që përfitonin nga rasti për të bërë foto me të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!