Ish banorja e ‘Big Brother Albania’ Armela Hyseni është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Atë e shohim shpesh të postojë foto dhe video ku shfaqet gjithmonë në formë.

Në një foto të postuar së fundmi në instagram Armela shfaqet tejet joshëse, ndërsa pozon ekspozon të brendshme dhe po tenton të heqë pantallonat që ka veshur.

Armela ka marrë pjesë në Big Brother 9, ku ka rënë në sy për format e saj perfekte dhe për natyrën e veçantë me të cilën bëri për vete jo vetëm publikun, por edhe banorët brenda shtëpisë.

Ndërkaq fotoja e saj ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga miq dhe ndjékës të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!