Këngëtarja e njohur, Irma Libohova ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto plot ngjyra ku shfaqet pranë vazove të luleve, e veshur si çdo herë tjetër me shumë stil.

“Me mendjen time po i bëj punët e vogla të stinës. Çdo ditë që jetojmë “me sikur”, na e bën më të fortë dëshirën dhe shpresën, që jeta të kthehet natyrshëm në rrjedhat e saj😔🙏☀️😍”, ka shkruar Libohova krah këtij postimi.

Irma Libohova

Edhe Irma njëjtë si të gjithë personazhet e tjerë ka treguar dëshirën e madhe për t’ju kthyer normalitetit dhe punëve të përditshme.

Pas kaq javësh të vetizoluar, të gjithë njerëzit janë duke shpresuar që t’i kthehen rutinës së tyre sa më parë./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!