Këto ditë vetëizolimi, si pasojë e vìrusit korona, të gjithë janë “sy e vesh” nga televizori.

Ndonëse më shumë publiku është interesuar të njihet me të rejat më të fundit, në lidhje me sëmundjen, një muzikë e mirë do të ishte gjithmonë diçka e shkëlqyer.

Në studion e emisionit “E Diell” me anë të një lidhje direkte, ishte e ftuar këngëtarja Irma Libohova.

Ajo ndodhej së bashku me gazetarin Ervin Kurti në ambientet e shtëpisë të saj, nga ku nisi dhe recitali me këngët më të mira të Irmës.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!