Historia e dashurisë së aktores Beren Saat me këngëtarin Kenan Dogulu vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke.

Çifti vitin e kaluar pësuan një krìzë në martesën e tyre dhe deklaruan ndàrjen, por shumë shpejt u rikthyen bashkë kur kuptuan se nuk qëndrojnë dot pa njëri-tjetrin.

Këngëtari së fundmi ka treguar se i ka propozuar 16 herë aktrores dhe i ka blerë 6 herë unazën.

“Bashkëshortja ime është si një kopësht botanik që çel çdo ditë lule. Unë bie në dashuri me të çdo mëngjes”-është shprehur Kenan Dogulu.

Ünlü çiftle ilgili bomba iddia... Beren Saat ve Kenan Doğulu ...

Këngëtari ka treguar gjithashtu se kohën bashkë në vetëkarantinë e kalojnë duke shkruajtur këngë dhe poema të cilat do t’i publikojnë kur karantina të ketë përfunduar.

Beren Saat dhe Kenan Dogulu u martuan në vitin 2014. Çifti u njohën në vitin 2012 gjatë një mbrëmjeje.

Beren Saat ile Kenan Doğulu 'nun düğün planı - Galeri - Magazin

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!