Ballina Magazina "I propozova 16 herë...", burri i 'Bihterit' rrëfen dashurinë me aktoren e...

“I propozova 16 herë…”, burri i ‘Bihterit’ rrëfen dashurinë me aktoren e njohur

Historia e dashurisë së aktores Beren Saat me këngëtarin Kenan Dogulu vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke.

Çifti vitin e kaluar pësuan një krìzë në martesën e tyre dhe deklaruan ndàrjen, por shumë shpejt u rikthyen bashkë kur kuptuan se nuk qëndrojnë dot pa njëri-tjetrin.

Këngëtari së fundmi ka treguar se i ka propozuar 16 herë aktrores dhe i ka blerë 6 herë unazën.

“Bashkëshortja ime është si një kopësht botanik që çel çdo ditë lule. Unë bie në dashuri me të çdo mëngjes”-është shprehur Kenan Dogulu.

Ünlü çiftle ilgili bomba iddia... Beren Saat ve Kenan Doğulu ...

Këngëtari ka treguar gjithashtu se kohën bashkë në vetëkarantinë e kalojnë duke shkruajtur këngë dhe poema të cilat do t’i publikojnë kur karantina të ketë përfunduar.

Beren Saat dhe Kenan Dogulu u martuan në vitin 2014. Çifti u njohën në vitin 2012 gjatë një mbrëmjeje.

Beren Saat ile Kenan Doğulu 'nun düğün planı - Galeri - Magazin

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!