Ballina Magazina I ngjan aktores së njohur turke! Njihuni me shqiptaren që po çmend...

I ngjan aktores së njohur turke! Njihuni me shqiptaren që po çmend rrjetin (FOTO)

Është vetëm 6 vjeç, por me aktrimin si profesioniste aktorja turke Beren Gokyildiz e njohur si “Melek”, ka bërë që seriali “Nënë” të thyejë rekordet e audiencës.

Ashtu si emri i saj në serial “Melek”, edhe Beren është një vogëlushe porsi një ëngjëll dhe shumë e lezetshme që ka fituar zemrat e të gjithë publikut.

Sozi e 'Melekut', vogëlushja shqiptare pushton rrjetin

Ajo së fundmi u bë e njohur edhe te seriali ‘Bija Ime’ në rolin kryesorë të ‘Ojky’.

Por sozia e aktores turke, është një shqiptare. Fotot e Loresa Shala nga Prishtina kanë pùshtuar sot rrjetin.

Loresa ngjan shumë me Beren Gokyildiz dhe në rrjetet sociale të prindërve të saj ka shumë komente që e krahasojnë me aktoren turke.

Jo vetëm në pamje, por Beren dhe Loresa janë gjithashtu edhe moshatare, të dyja janë 6 vjeç.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!