Për shkak të rrézikut nga Covid19, Xhensila Seferi ka hyrë në karantinë.

Por, si duket, bukuroshen shqiptare e ka marrë malli që të dal jashtë, sidomos për të pirë kafe.

Kjo përshtypje u krijua nga një foto që ajo e hodhi në Instagram, ku shihet se pozoi gjatë kohës sa ishte në një kafene.

E veshur me një fustan, Xhensila dukej shumë elegante dhe mjaftë në formë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!