lmeda Abazi njihet tashmë nga të gjithë ne si Miss Shqipëria dhe moderatorja e spektaklit “Dancing With The Stars”.

Së fundmi, është bërë nënë e një djaloshi simpatik, Efehan! Fotot e tij në profilin e prindërve duket se janë më të pëlqyerat dhe fansat për disa like dhe për vëmendje kanë vendosur të hapin një profil të Efehan.

efehan.jpeg

Kjo gjë nuk është mirëpritur nga Almeda, e cila ka vendosur menjëherë ta publikojë atë profil duke i kërkuar ndjékësve të shumtë që ta bllòkojnë atë.

Fill pas kësaj, bukuroshja shqiptare ka vendosur që të hap një profil dedikuar vetëm postimeve të Efehan duke i njoftuar ndjékësit se ky është profili zyrtar që ajo dhe Tolga do menaxhojnë për fotot e të birit!

fd.jpeg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!