Ballina Showbiz I hapën 'Instagram' të birit, reagon Albeda Abazi (FOTO)

I hapën ‘Instagram’ të birit, reagon Albeda Abazi (FOTO)

lmeda Abazi njihet tashmë nga të gjithë ne si Miss Shqipëria dhe moderatorja e spektaklit “Dancing With The Stars”.

Së fundmi, është bërë nënë e një djaloshi simpatik, Efehan! Fotot e tij në profilin e prindërve duket se janë më të pëlqyerat dhe fansat për disa like dhe për vëmendje kanë vendosur të hapin një profil të Efehan.

efehan.jpeg

Kjo gjë nuk është mirëpritur nga Almeda, e cila ka vendosur menjëherë ta publikojë atë profil duke i kërkuar ndjékësve të shumtë që ta bllòkojnë atë.

Fill pas kësaj, bukuroshja shqiptare ka vendosur që të hap një profil dedikuar vetëm postimeve të Efehan duke i njoftuar ndjékësit se ky është profili zyrtar që ajo dhe Tolga do menaxhojnë për fotot e të birit!

fd.jpeg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!