Ballina Magazina I biri tyre ka ditëlindjen, ky është urimi special i 'Osmanit' dhe...

I biri tyre ka ditëlindjen, ky është urimi special i ‘Osmanit’ dhe gruas së tij

Vogëlushi i Burak Ozçivit dhe Fahriye Evçen, feston sot ditëlindjen. Karan erdhi në jetë një vit më parë duke i bërë shumë të lumtur çiftin e aktorëve.

Në 1-vjetorin e lindjes së Karanit, Fahriye Evçen ka publikuar një dedikim shumë emocionues ku shpreh ndjenjat e saj prej nëne me fjalët më të bukura.

Bᴜʀᴀᴋ Öᴢᴄ̧ɪᴠɪᴛ® on Twitter: "🌺Dad & Son 🌺 (Photoshop ...

Dedikimi i aktores: “Karani im, qeshja jote është zëri më i bukur që kam dëgjuar në jetën time, aroma jote është aroma më e mirë që kam nuhatur, fytyra jote është më e ndritshme se yjet në qiell dhe se dielli. Ylli im polar. Kur ti qesh, brenda meje lulëzojnë lule, kur ti lëndohesh, një gjemb më shpon në zemër”

“Ti je pjesë e zemrës time. Qofsh gjithmonë mirë Karani im. Dhe dije se unë do të jem gjithmonë pranë teje. Kurrë më parë nuk ka qenë më kuptimplotë fjalia: Gëzuar ditëlindjen biri im”. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!