Ballina Magazina 'Hyrremi' e thotë troç nëse ka bërë operacìone plastike apo jo

‘Hyrremi’ e thotë troç nëse ka bërë operacìone plastike apo jo

Aktorja e cila luan rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, vitet e fundit pësoi një transformim në pamjen e saj.

Ndryshimi i saj në pamje ra në sy dhe u komentua shumë në mediat turke dhe jo vetëm.

Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli e ka pranuar për herë të parë që ka bërë operacìone plastike në intervistën e saj më të fundit.

Meryem Uzerli left Muhteşem Yüzyıl and returned to Germany ...

Ajo u shpreh se ka bërë buzët dhe botoks për rrudhat në fytyrë. Aktorja mesa duket është penduar dhe në fund tha se nuk do të bëjë më ndërhyrje në fytyrë.

“Kam bërë buzët dhe botoks. E pranoj, për një periudhë kohe e teprova me ndërhyrjet estetike sepse kisha vetëbesim të ulët. Tani nuk do bëj më asgjë”-tha ajo.

Image may contain: 1 person, closeup

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!