Reperja 25 vjeçare Chyna Rogers u nda nga jeta dy ditë më parë në apartamentin e saj në Philadelphia.

Fillimisht nuk u bë e ditur motivi i ndàrjes së saj nga jeta, por gjatë ditës së sotme një zëdhënës i shëndetit publik bëri me dije se ajo vdiq si rezultat i një ovérdose aksìdentale dròge.

Rapper Chynna Rogers died of a drug overdose – Newzandar News

Chynna e nisi karrierën e saj si modele në moshën 14 vjeçare, ndërsa më pas u bë e njohur edhe në fushën e muzikës pasi solli disa këngë që u shndërruan në hite, shkruan Arkiva News.

Ajo bashkëpunoi me emra të njohur në rrymën Hip Hop dhe të gjithë, u shprehën të hìdhëruar nga ndarja e saj e papritur nga jeta në një moshë fare të re…

Chynna Rogers, 'Selfie' Rapper And Model, Dies At 25 After Battle ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!