Ballina Showbiz Hidhet dritë mbi vdekjen e mistershme të e reperes 25-vjeçare ...

Hidhet dritë mbi vdekjen e mistershme të e reperes 25-vjeçare (FOTO)

Reperja 25 vjeçare Chyna Rogers u nda nga jeta dy ditë më parë në apartamentin e saj në Philadelphia.

Fillimisht nuk u bë e ditur motivi i ndàrjes së saj nga jeta, por gjatë ditës së sotme një zëdhënës i shëndetit publik bëri me dije se ajo vdiq si rezultat i një ovérdose aksìdentale dròge.

Rapper Chynna Rogers died of a drug overdose – Newzandar News

Chynna e nisi karrierën e saj si modele në moshën 14 vjeçare, ndërsa më pas u bë e njohur edhe në fushën e muzikës pasi solli disa këngë që u shndërruan në hite, shkruan Arkiva News.

Ajo bashkëpunoi me emra të njohur në rrymën Hip Hop dhe të gjithë, u shprehën të hìdhëruar nga ndarja e saj e papritur nga jeta në një moshë fare të re…

Chynna Rogers, 'Selfie' Rapper And Model, Dies At 25 After Battle ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!