Prej kohësh reperja e njohur, Rina Balaj ka treguar se është në një lidhje dashurie me SinBoy. Ajo ka ndarë me ndjekësit momentet më pikante pranë tij dhe ka zbuluar se tashmë bashkëjetojnë bashkë.

Përveç këtyre detajeve, Rina ka publikuar pak më parë një foto ku ka treguar se si dëshiron të duket në ditën e saj të dasmës.

At the peak of her career, Rina Balaj leaves music and Instagram ...

“Nëse nuk dukem kështu kur të martohem, atëherë nuk do martohem”, ka shkruar Balaj krah postimit të fundit në ‘Instastory’.

Nuk dihet nëse martesa është në planet e afërta të Rinës, megjithatë pak kohë më parë në një lidhje direkte me programin ‘Ftesë në 5’, reperja tregoi dëshirën e saj të madhe për të pasur shumë fëmijë.

Rina Balaj habit me deklaratën: Do të dukem kështu në martesë ose ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!