Reperja Loredana Zefi prej kohësh i ka dhënë fund lidhjes me Mozzik, dhe madje kanë debatuar disa herë virtualisht mes tyre.

Por, ndërsa reperja ka vazhduar jetën e saj, dhe flitet se ka rinisur një romancë me reperin gjerman, Zuna, Loredana duket se nuk e harron Mozzikun. Në fakt kështu është shprehur në intervista të ndryshme duke theksuar që nuk do e harrojë sepse është babai i vajës së saj.

mozzikeee.png

Para pak ditësh ajo postoi një foto të Mozzik dhe Hanës në Instagram, ndërkohë që tashmë ka bërë një tjetër veprim që ndoshta do i pëlqejë Mozzik.

Gjatë kohës që ata ishin çift, Mozzik dhe Loredana kanë sjellë disa hite si “Eiskalt”, “Bonnie & Clyde’’, “Romeo & Juliet’’, këngë të cilat kanë qenë shumë të suksesshme dhe kanë fituar disa çmime në Zvicër e jo vetëm.

Pikërisht këto arritje, Loredana i ka publikuar në instastory duke kujtuar kështu sukseset në muzikë me Mozzik.

sans.png

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!