Pak ditë më parë, Khloe Kardashian i shprehu dëshirën ish-it të saj, Tristan Thompson, për një fëmijë të dytë me të.

Megjithëse e shprehu me shaka kërkesën për spérmë nga ana e tij, duket se ylli i “KUWTK” e ka marrë më shumë se seriozisht sjelljen në jetë të një fëmije të dytë.

Në episodin e ardhshëm të “Keeping Up With The Kardashians”, Khloe shòkon motrat e saj kur i thotë se tashmë e ka gjetur një dhurues spérme.Khloe Kardashian talks about 'dark times' and being 'at war' amid ...

E habitur, Kendall i kërkon t’i tregojë një foto, mirëpo Khloe zbulon se në fakt është ish-i saj tradhtar, Tristan, raportin iconStyle.

Ajo tregoi se pas takimit me doktorin, kishte biseduar me Tristan-in dhe ai ishte mëse dakord që të ngjiznin së bashku një tjetër fëmijë. Të dy kanë dëshirë që ta bëjnë të voglën e tyre True me një motër apo vëlla.

Megjithatë, ky vendim mbetet në dorën e Khloe-s, e cila ende po e mendon si opsion dhe do t’i kthejë një përgjigje përfundimtare ish-partnerit.Khloe Kardashian "isolating with ex Tristan Thompson" amid ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!