Ballina Showbiz Gruaja në amerikë për shkak të Covid-19, Sabri Fejzullahu e pranon:...

Gruaja në amerikë për shkak të Covid-19, Sabri Fejzullahu e pranon: Më mungon, ka qarë këto ditë…

Sabri Fejzullahu ishte pjesë e “Ftesë në 5” përmes një lidhje Skype, nga ku foli për këto ditë vetizòlimi, që për fat të keq po i kalon larg bashkëshortes së tij, e cila ka ngelur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai rrëfeu se po e ndjen shumë mungesën e saj, madje ka edhe momente që nuk i mban dot lòtët nga malli.

Nera e 'shkrin' Sabri Fejzullahun vishet e tëra në xixa - GazetaBlic

Jo më larg se sot, këngëtari i njohur ishte përlotur kur e shoqja i kishte dërguar një fotografi përmes rrjeteve sociale.

E sikur kjo të mos mjaftonte, Fejzullahu e mbylli me një dedikim të fortë dashurie për Nerën, ku ia bëri të ditur se asnjëherë nuk do të lejojë që të qendrojnë larg njëri-tjetrit.

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu tregoi se karantinën po e kalon me djalin dhe nusen si edhe nipërit e mbesat.

Ai nuk ngurroi të shprehte mirënjohje për bashkëshorten e Ermalit, Arianën, duke e falenderuar që i ka ndenjur në gatishmëri gjatë gjithë këtyre ditëve.

E teksa veçoi ushqimet e mira që ia përgatit, Sabriu nuk i kurseu fjalët e mira për Arianën si një nënë të përkushtuar dhe shumë të dashur ndaj katër fëmijëve të saj.

Një burrë si Sabri Fejzullahu, edhe në këtë moshë i'a bën qejfin ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!