Bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Sabri Fejzullahu, Nera Fejzullahu ka rikujtuar me anë të një postimi në rrjetet sociale një foto të vjetër pranë këngëtarit.

“1996, tek teta Lili, Fest 1 RTSh”, ka shkruar Nera krah fotos ku shfaqet duke qeshur së bashku me bashkëshortin.

Dyshja ka treguar në dalje të ndryshme publike për historinë e tyre të dashurisë, e cila ka nisur shumë vite më parë, e sot i ka bërë gjyshër të nipërve dhe mbesave./revistawho.com

Foto e rrallë e Sabri Fejzullahut me bashkëshorten 24 vjet më parë ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!