Ballina Showbiz Gratë kërkojnë fundin e karantinës pasi burrat e tyre kanë...

Gratë kërkojnë fundin e karantinës pasi burrat e tyre kanë një kërkesë të vetme…(VIDEO)

Karantina e koronavìrusit ka sjellë pasoja të paparashikueshme në të gjithë botën. Përveç kufizimit të epidemisë ajo ka ulur ndotjen, ka bërë të hiqet dorë nga tradita të vjetra dhe gjithashtu njerëzit kanë pasur më shumë kohë për séks.

Por kjo nuk është gjithmonë pozitive pasi disa gra nga Gana po i luten presidentit të tyre Nana Addo Dankwa për t’i dhënë fund bllokadës pasi po bezdisen nga burrat apo të dashurit e tyre.

Një nga gratë i dërgoi një video mesazh president Akufo-Addo për çështjen, i cili është shpërndarë mijera herë në mediat sociale e madje është shfaqur dhe në lajmet vendase.

Our Men Are Fu**ing Us Too Much', Ghanaian Woman, Tired of Too ...

Në video gruaja ankohet: “Zgjohesh në mëngjes dhe të pret penisi. Duhet të bësh séks me ta, t’i përgatisësh për të ngrënë dhe pastaj përsëri séks. Kjo është e tepërt, nuk po hyjmë në karantinë për këtë por prej koronavìrusit. Jemi të lodhura!”

Presidenti i Ganës fillimisht urdhëroi një bllokim dy-javor në tre qendrat kryesore të epidemisë Açra, Tema and Kumasi si dhe ka mbyllur kufijtë e vendit për të huajt”.

Deri tani ka 566 raste të konfirmuaratë koronavìrusit në Gana dhe tetë vetë kanë vdékur nga inféksioni. Presidenti Akufo-Addo ka premtuar që qeveria do të paguajë faturën e ujit për tre muaj për të lehtësuar stresin financiar të bllokadës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!