Reperi i njohur shqiptar Gold AG i ka dhënë fund beqarisë.

Ai u martua në fshehtësi të plotë më 5 mars dhe lajmin e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Martohet krejt papritur reperi Gold AG

Ai një publikoi foto të dy duarve dhe në sy binin unazat.

Nga ceremoni nuk doli asnjë foto, megjithatë imami Ahmed Kalaja, të cilin reperi Arian Agushi e kishte zgjedhur që ta kurorëzoj me një ceremoni fetare ka zbuluar disa foto.

Image may contain: 1 person, beard

“Kaq e kishte edhe Goldi… Shumë i gëzuar shumë i privilegjuar që e dirigjova Nikahun/ Kurorëzimin/ Celebrimin e vëllait tim; Arjan Agushit, Gold AG edhe kisha nderin tja uroja i pari; BAREKALLAHU LEKUMA… Allahu ju bekofte, lumturofte, te mira e bekime e bashke si ketu edhe ne boten tjeter! U trashegofshi me miresi begati e kenaqesi te Zotit! Amin!”, ka shkruar ai në urimin që i ka bërë reperit me rastin e kurorëzimit.

Image may contain: 2 people, suit
Image may contain: 2 people, people sitting and suit
Image may contain: 2 people, people sitting and indoor
Image may contain: 2 people, beard
Image may contain: 2 people, people sitting and suit

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!