Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është treguar gjithmonë e hapur me publikun.

Ajo asnjëhe nuk e ka fshehur origjinën e saj shqiptare dhe shpesh tregon histori që lidhen me vendin tonë.

Së fundmi, nëpërmjet një videoje ‘LIVE’ në llogarinë e saj në rrjetin social ‘Instagram’ ajo ka treguar se si i ka mësuar i ati makinën dhe më shqiptare se kaq nuk mund të ishte.

Në ‘LIVE’ këngëtarja i tregon shoqes së saj Charli D’Amelio se teksa i ati i mësonte makinën, ajo i ka dhënë shumë gaz dhe gjejeni pak çfarë i bëri i ati.

E thjeshtë, e gjuajti pak me shpullë ashtu siç bëjnë prindërit shqiptarë…

Më shqiptare nuk bëhet më! Bebe Rexha tregon si e mësoi makinën ...

“Vëllai im tha që as unë nuk di. Herën e parë që i dhashë makinës, shkela frenat shumë dhe babi ma futi më shpullë kokës”, tregoi këngëtarja.

Në këtë mënyrë Bebe sapo na tùrpëroi para ndjékësve të saj, të cilët janë të shumtë dhe nga e gjithë bota…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!