Reperi i njohur, Getoar Selimi ka ndarë me fansat së fundmi një foto nga fëmijëria e tij ku shfaqet në krah të dy prindërve të tij.

“Unë me prindërit e mi, në vizitë te babi ushtar”, ka shkruar Selimi krah postimit ku shfaqet i vogël në moshë. Ashtu siç duket dhe nga foto, reperi i ngjason shumë babait të tij.

Getoar Selimi pozon me shumë stil pranë veturës së tij luksoze ...

Prej ditësh Getoari ka ndarë kujtime të ndryshme me ndjékësit në ‘Instagram’ duke treguar se kjo periudhë e ka bërë mjaft nostalgjik.

Kujtojmë se prej disa vitesh, Selimi është zhvendosur për të jetuar në Tiranë së bashku me partneren e tij, Marina Vjollca./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!