Ballina Showbiz Getoari hap arkivat dhe ndan me ne foton e mrekullueshme

Getoari hap arkivat dhe ndan me ne foton e mrekullueshme

Reperi i njohur, Getoar Selimi ka ndarë me fansat së fundmi një foto nga fëmijëria e tij ku shfaqet në krah të dy prindërve të tij.

“Unë me prindërit e mi, në vizitë te babi ushtar”, ka shkruar Selimi krah postimit ku shfaqet i vogël në moshë. Ashtu siç duket dhe nga foto, reperi i ngjason shumë babait të tij.

Getoar Selimi pozon me shumë stil pranë veturës së tij luksoze ...

Prej ditësh Getoari ka ndarë kujtime të ndryshme me ndjékësit në ‘Instagram’ duke treguar se kjo periudhë e ka bërë mjaft nostalgjik.

Kujtojmë se prej disa vitesh, Selimi është zhvendosur për të jetuar në Tiranë së bashku me partneren e tij, Marina Vjollca./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!