Kur po më bëjmë më shumë se një muaj të izòluar një problem mbetet prerja e flokëve kryesisht tek meshkujt.

Ata e kanë të vështirë ti presin vetë me model, pasi e vetmja gjë që mund të bëjnë është të qethen tullë.

Këtë problem e ka edhe Getinjo të cilit i janë rritur aq shumë flokët saqë ka vendosur ti kapë bishtaleca.

Në një foto të postuar në instagram ai shfaqet me 4 bishtaleca në majë të kokës duke treguar kështu se çfarë i ka bërë karantina.

Getinjo: “Unë” shkrimi i keq ama fjala e mirë – Lajmi.net

Ka mjaftuar kjo foto që fansat dhe miqtë e kolegët e tij të shpërthejnë në të qeshura më mënyrën se si duket reperi.

Madje ka edhe nga ata që e sugjerojnë reperin të ndryshojë edhe ngjyrën e flokëve duke u bërë biond, kështu do të ndryshonte tamam.

Reperi e ka marrë me sportivitet çdo koment e madje shumicës së komentuesve ju ka kthyer përgjigje plot humor.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!