Ballina Showbiz Getinjo me modelin epik të flokëve në karantinë (FOTO)

Getinjo me modelin epik të flokëve në karantinë (FOTO)

Kur po më bëjmë më shumë se një muaj të izòluar një problem mbetet prerja e flokëve kryesisht tek meshkujt.

Ata e kanë të vështirë ti presin vetë me model, pasi e vetmja gjë që mund të bëjnë është të qethen tullë.

Këtë problem e ka edhe Getinjo të cilit i janë rritur aq shumë flokët saqë ka vendosur ti kapë bishtaleca.

Në një foto të postuar në instagram ai shfaqet me 4 bishtaleca në majë të kokës duke treguar kështu se çfarë i ka bërë karantina.

Getinjo: “Unë” shkrimi i keq ama fjala e mirë – Lajmi.net

Ka mjaftuar kjo foto që fansat dhe miqtë e kolegët e tij të shpërthejnë në të qeshura më mënyrën se si duket reperi.

Madje ka edhe nga ata që e sugjerojnë reperin të ndryshojë edhe ngjyrën e flokëve duke u bërë biond, kështu do të ndryshonte tamam.

Reperi e ka marrë me sportivitet çdo koment e madje shumicës së komentuesve ju ka kthyer përgjigje plot humor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!