Ballina Showbiz Genta Ismajli feston ditëlindjen por ky urim i partnerit të saj ia...

Genta Ismajli feston ditëlindjen por ky urim i partnerit të saj ia zbuluroi ditën (FOTO)

Ditën e sotme këngëtarja Genta Ismajli feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime të shumta, por më specialin ia ka dedikuar partneri i saj Usta.

Biznesmeni turk ka publikuar në Instagram një foto të këngëtares dhe në të shkruan fjalët romantike. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Vite të bukura.

Genta Ismajli feston ditëlindjen, ky është urimi romantik i të ...

Të dua shumë.”, shkruan Usta. Ditën e sotme Genta mbush 36 vjeç dhe duket dikur vitet kanë ndalur për të.

Romancën me biznesmenin turk ajo e ka bërë publike disa muaj më parë dhe në intervita të ndryshme ka thënë se së shpejti ata do të martohen.

Genta Ismajli feston ditëlindjen, ky është urimi romantik i të ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!