Ditën e sotme këngëtarja Genta Ismajli feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime të shumta, por më specialin ia ka dedikuar partneri i saj Usta.

Biznesmeni turk ka publikuar në Instagram një foto të këngëtares dhe në të shkruan fjalët romantike. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Vite të bukura.

Genta Ismajli feston ditëlindjen, ky është urimi romantik i të ...

Të dua shumë.”, shkruan Usta. Ditën e sotme Genta mbush 36 vjeç dhe duket dikur vitet kanë ndalur për të.

Romancën me biznesmenin turk ajo e ka bërë publike disa muaj më parë dhe në intervita të ndryshme ka thënë se së shpejti ata do të martohen.

Genta Ismajli feston ditëlindjen, ky është urimi romantik i të ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!