Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se si kishte planifikuar ta festonte përvjetorin e ditës që e njohu me më të dashurën e tij, Eni Koçi.

“E planifikuam në Maltë, përfunduam në karantinë. Jeta ndonjëherë hedh mbi ne dallgë e stùhi, por veçse për të na forcuar më shumë. Urime ditën e tretë të prillit. Ditën që na bëri bashkë”, ka shkruar Prelvukaj krah postit të fundit në ‘Instastory’.

Eni dhe Genci festojnë përvjetorin - Lajmet e fundit - Zëri

Mesa duket dyshja kishte menduar ta prìste ndryshe përvjetorin e tyre, por çdo plan është prìshur për shkak të gjendjes në të cilën është gjithë bota.

Kujtojmë se Prelvukaj nuk ka hezituar në asnjë moment t’i shprehë publikisht dashurinë partneres së tij, duke i treguar se ajo është gjithçka për të./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!