Ballina Showbiz Genc Pelvukaj i mërzìtur, tregon si karantina i prìshi planet me Eni...

Genc Pelvukaj i mërzìtur, tregon si karantina i prìshi planet me Eni Koçin (FOTO)

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se si kishte planifikuar ta festonte përvjetorin e ditës që e njohu me më të dashurën e tij, Eni Koçi.

“E planifikuam në Maltë, përfunduam në karantinë. Jeta ndonjëherë hedh mbi ne dallgë e stùhi, por veçse për të na forcuar më shumë. Urime ditën e tretë të prillit. Ditën që na bëri bashkë”, ka shkruar Prelvukaj krah postit të fundit në ‘Instastory’.

Eni dhe Genci festojnë përvjetorin - Lajmet e fundit - Zëri

Mesa duket dyshja kishte menduar ta prìste ndryshe përvjetorin e tyre, por çdo plan është prìshur për shkak të gjendjes në të cilën është gjithë bota.

Kujtojmë se Prelvukaj nuk ka hezituar në asnjë moment t’i shprehë publikisht dashurinë partneres së tij, duke i treguar se ajo është gjithçka për të./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!