Ballina Showbiz Gazetarja e njohur bëhet nënë për herë të parë, ka disa fjalë...

Gazetarja e njohur bëhet nënë për herë të parë, ka disa fjalë për të thënë (FOTO)

Pasi mbajti në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj, gazetarja Anila Basha ka sjellë në jetë në fëmijë.

Ajo është bërë ditën e sotme nënë për herë të parë pasi ka sjellë në jetë një djalë.

Mësohet se vogëlushi është i shëndetshëm dhe ai dhe e ëma janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Në kujtim të babait të saj, Aristotel, i cili ndërroi jetë 2 vite më parë, Anila i ka vendosur të voglit të njëjtin emër.

“Aristotel Basha erdhi ne jete ne oren 11.37 te dites se sotme. Im bir erdhi ne ket jete ne kohe koronavìrusi, po do kemi cte tregojme. Un dhe Aris jemi shume mire dhe falenderojme doktor Eltonin qe nuk la jave pa na ndenjur nga pas per te shkuar gjithcka mire. Aris, Ilda, dr.Gilberta, Besi, per 9 muajt qe kaluam ketu; po ne te dy kerkojme falje per gjithe kokecarjet e krijuara ne familje ne keto 9 muaj tekanjoze. Shpresojme shume qe kjo situata e coronavìrusit te perfundoje shpejt, qe te shijojme pranveren. Ju duam shume ”- shkruan gazetarja krahas fotos me të voglin.

Anila Basha bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Aris

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!