Në kohën kur të gjithë janë të izòluar në shtëpi shumë prej personazheve të njohur janë bërë përdorues të rregullt të rrjeteve sociale dhe sidomos Tik Tokut i cili duket se është më në modë se kurrë së fundmi.

Futbollisti i njohur i Lacios Ciro Immobile duket se nuk i ka pritur dhe aq mirë kërcimet sénsuale të së shoqes.

Bashkëshortja e tij Jessika ka postuar në instagramin e saj një video ku kërcen në një mënyrë mjaft énsuale dhe krahas videos të zënë sytë komentin e bashkëshortit të saj.

Immobile i shkruan të shoqes: ” Qetësohu me këto Tik Tok”, ndërsa e shoqëron mesazhin me disa emoji që qeshin me lot, raporton Arkiva news.

Komenti i futbollist i ka bërë të qeshin me lot të gjithë fansat e çiftit të cilët e kanë quajtur atë xheloz.immobile

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!