Ballina LAJME/BOTE Futbollisti i njohur dhe aktorja turke marrin ofertën e majme për...

Futbollisti i njohur dhe aktorja turke marrin ofertën e majme për…

Muajin e kaluar aktorja turke Amine Gulse dhe futbollisti gjerman, Mesut Ozil u bënë prindër për herë të parë.

Amine solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzoi me emrin Eda. Aktorja e kishte mbajtur për 9 muaj të fshehtë shtatzëninë dhe lajmin e bukur e dha ditën kur vogëlushja erdhi në jetë.

Çifti postoi një foto shumë të bukur ku shfaqeshin duke e mbajtur vajzën në krahë dhe kjo foto théu rekord me pëlqime.Mesut Özil ve Amine Gülşe'nin kızları Eda'ya dudak uçuklatan ...

Së fundmi mediat turke kanë bërë të ditur se Amine dhe Mesut kanë marrë një ofertë të majme nga një kompani e famshme pelenash fëmijësh. Kompania ka ofruar 5 milion lira turke që vogëlushja e çiftit të shfaqet në reklamën e tyre.

Çifti ende nuk ka dhënë një përgjigje, por sipas mediave turke nëse ata pranojnë, të gjitha paratë do t’i dërgojnë në trajtimin e fëmijëve të sémurë.

Kujtojmë që Amine Gulse është shumë e njohur në Shqipëri me rolin e saj në serialin “Mos u dorëzo”, ku luan krah Tolgahan Sayisman.Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe'nin kızları Eda'ya 5 milyonluk ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!