Këngëtaren Rovena Stefa e kemi parë së fundmi në disa foto me bodybuilderen e njohur Holta Pilz ku ekspozojnë format e tyre perfekte.

Në një foto të postuar së fundmi në instagram këngëtarja njofton një projekt të ri së bashku me Holtën dhe me humor ka treguar edhe mënyrën se si largohet Coronavirus.

Më provokuese se kurrë, 40-vjeçarja Rovena Stefa i habit të gjithë ...

Në foton e përbashkët ato të dyja pozojnë me një body Rovena në ngjyrë të kuqe, ndërsa Holta në ngjyrë të zezë dhe duken në formë perfekte, shrkuan Arkiva News.

“Ja me çfarë luftohet Coronavìrus! Mos kini frìkë, Bishat do t’ju shpëtojnë do e shkulin vurusin nga vendi”, shkruan Rovena krahas fotos e cila ka marrë pafund komente dhe pëlqime nga fansat e të dyja vajzave.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!