Ballina Aktualitet I kushtuan këngë, mjeku Pipero përlotet në emision (VIDEO)

I kushtuan këngë, mjeku Pipero përlotet në emision (VIDEO)

Pëllumb Pipero është tashmë një figurë e njohur dhe shumë e dashur nga të gjithë shqiptarët, pasi është është bërë zëri i të gjithë mjekëve që punojnë pa pushim.

Mbrëmjen e djeshme mjeku është i ftuar në  emisionin “Zonë e lirë” ku është përballur me një surprizë shumë të bukur.

Moderatori Arjan Çani i ka treguar një këngë të disa fëmijëve shqiptarë dedikuar mjekëve dhe ai nuk i ka mbajtur dot lòtët.

I have tears in my eyes', doctor Pëllumb Pipero is thrilled live ...

“Më kuptoni ju lutem. I kam sytë në lot. Është një suprizë shumë e këndshme që nuk mund ta përjetojë asnjëri përveç mjekëve që përballen me vìrusin çdo ditë. I falënderoj shumë fëmijët. Padyshim kjo këngë u shkon të gjithë mjekëve që luftojnë çdo ditë me këtë sémundje”- u shpreh Pipero.

Mjeku trrgoi se është optimist për situatën në Shqipëri, megjithatë u bën thirrje të gjithëve për të respektuar masat.

Pasi kjo është e vetmja mënyra për të shpëtuar nga koronavìrusi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!