Moderatorja dhe autorja e programit ‘Boom’, Fiori Dardha ka ndàrë me ndjékësit e saj një foto ku shfaqet pranë djalit duke vrapuar në natyrë. Ajo ka shfaqur me anë të këtij postimi të gjitha ndjésitë të cilave do t’i kthehen të gjithë shumë shpejt.

“Do ndjejmë sërish freskinë e vesës në mëngjes, aromën e barit, ngrohtësinë e diellit, kaltërsinë e qiellit dhe do shijojmë kombinimin magjepsës të ngjyrave të natyrës! ☀️ Pasi e gjitha kjo të kalojë, do njohim më mirë vlerën e lirisë dhe mbi të gjitha do të jemi më të vetëdijshëm se kurrë, se:

NUK KA ASGJË MË TË RËNDËSISHËM SE SHËNDETI! Zoti e bëftë mirë! 🙏”, ka shkruar Dardha krah këtij postimi.

Fiori ka ndàrë postime të ndryshme motivuese gjatë këtyre ditëve me ndjékësit e saj, duke i dhënë të gjithëve kuraje se gjithçka do të kalojë shumë shpejt dhe njerëzit do i kthehen jetës normale si më parë./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!